Basic meetmed ning tururiskide Finance Train

Nominaalne või tinglik mõõtmised on kõige elementaarsem metoodikaid kasutatakse tururiskide juhtimiseks. Nad esindavad positsioonide vastuseks nominaalväärtusest tehingute ja ettevõtetes. Tüüpilised Nimimõõdet strateegiad võivad kokku net positsioonide või raske riskipositsioonide. Nominaalne mõõtmiste võib isegi kasutada koos teiste risk suurus metoodikat. Näiteks kui ettevõte võib kasutada nominaalset mõõtmised hallata tururiskide hüplema üles rahvusvahelise vahetuse kauplemise kasutades pikkuse mõõtmised hallata intressiriskid.

Kestus mõõdab tundlikkus olemasoleva väärtuse või hinna Þ seade tunnistama, et muutus intressimäärasid. Arvutades kaalutud ühise kestus vidinaid toimunud portfelli, hinnatundlikkust alternatiivsete vahenditega saab ühendada kasutades ühe alusel, mis teisendab nominaalne positsioonid üldine hinna tundlikkust, et portfelli. Need portfelli kestust saab seejärel kasutada põhilisi määral intressimäära riski. Teise ettevõtetest saab väljendada olulisi hinna tundlikkust oma osaluse poolest üks esindaja seade. Jätkates näiteks kasutades periood, kui ettevõte võib teisendada oma positsioonid kestus ekvivalendi ühe viite seadme sarnane nelja aasta U. S.

riigikassa, kolm kuud eurodollarites või muu ühise Þ vahend. Näiteks kõik intressimäära riskide võib ümber dollari suuruse nn “kahe aasta ” U. S. riigikassa turvalisust. Loomine võib siis kombinatsioon contraptions ja uurida ohus, kui vahendid olid ühe positsiooni tüüpiline alus.

Kuigi peamine tegur tundlikkus meetmeid on võimalik pakkuda kasulikke kogemusi, nad on kindlasti takistusi, eriti mõõta kokkupuudet keeruline vidinaid ja portfellid. Näiteks nad ei sellele hinnang tööriista kumerus või kõikumise ja võib dif fi CULT tajuda välise konteksti turusündmustest. Kontrollijad peavad tagama, et tegur tundlikkus meetmeid kasutatakse täpselt ja kui oluline toetada tugevamateks meetmed tururiski reklaami.