BIS põhimõtted usaldusväärsed stressi testimise tegevust ja järelevalvet Finance Train

sügavust ja aja majanduskriis on viinud paljud pangad ja järelevalve spetsialistid küsimusele ükskõik kui stressi end välja tavade piisas enne kriisi ja kas nad olid piisavalt, et toime tulla ootamatult muutuvad tingimused. Teatud, ei olnud just kriisi märksa tõsisem palju mõttes kui oli märgitud pankade stressitestide tulemuste, kuid see oli suure tõenäosusega lisandub puudusi stressi end välja tavade vastuseks sündmuste arenemise. Isegi kui kriis ei ole veel lõppenud on juba klasside pangad ja järelevalveasutuste tõustes see episood. Stressi testimine on oluline riskiohjevahendiks see kasutavad pangad osana oma sisemise riskijuhtimise ja käigus Basel II kapitali adekvaatsuse raamistiku, mida edendab järelevalveasutuste.

Stress end välja hoiatusi panga kontrolli vaenuliku ootamatuid tulemusi, mis on seotud erinevate riskidega ning lisab näide sellest, kuidas palju kapitali võib pidid katma kahjud peaksid suured vapustused tekkida. Kuigi stress testid tutvustamise sobiva taseme kapitali vaja taluma halvenev majanduslik erinõudeid, pank alternatiivina võib kasutada muid meetmeid, nii et saate aidata leevendada laieneva riski taset. Stress end välja on vahend, mis toidulisanditest teiste riskijuhtimise meetodeid ja meetmeid. See mängib eriti olulist rolli: 1. sammas miinimumkapitali vajadused Basel II raamistik eeldab, et pangad kasutavad sisemudelite meetodit, et uurida turgu riskikapitali, et nad peavad ranget stress proovida. Samamoodi pangad kasutavad keerukamaid ja alus sisemine hinded põhineb IRB strateegiad krediidiriski peavad käitumine krediidiriski stressitestid hinnata stabiilsuses oma sisemise kapitali eksamid ja kapitali padjad eespool reguleeriva minimaalne.

Basel II nõuab ka, et minimaalsete pangad allutada oma krediidi portfellide pangaportfelliga rõhutada testid. Viimased analüüs on jõudnud järeldusele, et pankade stressitestide ei andnud suure kahju numbrid, kui tegemist on nende kapitalipuhvritest laskumist kriisi või nende tegelik kahjujuhtumi. Lisaks pankade kindel hõlmavate stressitestide pidanud kaetud raskemad juhtumid, mida ei kasutata, kui soovite efekte rohkem kooskõlas tõsi rõhutab, et ei täheldatud. Baseli komitee on hõivatud tööstuses analüüsida stressi end välja tavade selle aja jooksul ja see paber on tulemus, et uurimine. Olenemata jätkus areng kriisi ja tulevikku kursused, mis võivad tekkida, see paber hindab stressi end välja tavade kriisi ajal.

Tuginedes sellele hinnangule ja kavatsusega parandada tavasid, see arendab heli ideid pangad ja juhendajatele. Põhimõtted hõlmavad keskmine eesmärgid, juhtimine, kavandamise ja rakendamise stresstestimiskava programmid, samuti küsimusi, mis on seotud stressi testimise individuaalsete riskide ja tooteid.