Computer Science ja turundus: arenev Suhted Inspirationfeed

Oma blogis, Chief Marketing tehnoloog Scott Brinker arutletakse tuleviku sülearvuti tehnoloogilist oskusteavet ja kuidas see saab sulanduvad reklaami ja turunduse valdkonnas. Ta arutas MIT rääkida kus Christos Papadimitriou, sülearvuti tehnoloogia ekspert, nimetatud “desktop teaduse viimaste matemaatika. “Scott viitas sellele määratlusele ja vihjas vaieldamatu tõsiasi, et kera aeglaselt paigaldamise oluline paljudes tööstusharudes asendajana olla isoleeritud enesedistsipliini. Christos viidatud märgitud läbimurdeid, kus komposter tehnoloogilist oskusteavet inspireeritud füüsika, bioloogia ja sotsiaalne tehnoloogia valdkondades.

Arvutitehnika on nüüd muutunud väga koostisosa sotsiaalteadustes kui see puudutab küberkuritegevuse veebis. Dünaamiline sotsiaalne võrgustik suurendab teadmine, kuidas inimesed käituvad ja oma stiili, mis on mõõdetud teaduslikult. Müüjad võivad kasutada seda teavet, et parandada oma strateegiaid ja vaevata saavutada inimeste ja varjatud neid ostavad kliendid. Vastavalt Scott, “Computational komplikatsioone reklaami on kõlav rohkem ja rohkem nagu teoreetiline arvuti tehnoloogilist oskusteavet tk. “Turundus on muutunud tehnoloogiliselt orienteeritud. Lihtsalt õpib tahkudest veebianalüütika ja otsingumootori turundus, näeme arsti koostis ja keerulised algoritmid uurida rikas kasutaja sündmus.

Google enda reeglistik on prodded, kohendanud ja sobivam programmeerijad kõikidel erialadel. Müüjad on joonestamist ära ühes leidma peidetud andmed selle keerulise algoritmi auaste veebisaitidel suurem quest mootori mõju. Scott usub, turundajad, kellel oskusi ajastu on agressiivne serva. Rohke uute tehnoloogiate dangled ees ained ahvatlev neile, et tõsta oma oskusi, see on pealetükkiv, et armastus- hulgast kaks valdkonda märkimisväärselt töötada ühe kasuks. Sarnaselt kuidas copywriting on praegu muutunud oluliseks osaks online marketing, arvuti seade teaduse varsti üks rääkis reklaami ratas, mis võimaldab tööstusel sujuvalt rulli oma uue taseme mõju. Vastavalt Scott, “maailmavaade sülearvuti tehnoloogia kasutamine peab olema risti tolmlevad kogu turunduse, isegi kui see tuleneb vaid väike osa meeskonnast.

“Personal Computer Technology veel üks oluline analüüsida valdkondi. Tänu oma vajadust ülikoolid on hakanud Computer Science Online eesmärkidel. Nagu tekkega online põhikooli inimesed on registreerunud ligi nii erinevates valdkondades, kuid siiski sülearvuti tehnoloogia Online taseme funktsioonid on kombeks. Personaalarvuti teadussüsteemi keskendutakse peamiselt seadme küljel. Arengu alternatiivne murrete õpetatakse sel alal. Keeled nagu BC pluss pluss, BC, Pascal ja kohvi.

Samuti teeb töölaua programmeerimine mõistete, lauaarvuti programmingand operatsioonisüsteemi rakendus. Kui arvuti tehnoloogilist oskusteavet funktsioonid õpilane peaks olema väga hea arusaamise kõik põhilised eesmärkidel, arhitektuuri ja kodeerimine.