Kiirendada oma edu Pinterest Marketing Inspirationfeed

Ettevõtete jaoks on omamoodi kõrval mõeldamatu, et ei pea pilte tahes. Oma viimase firma väljasõit või isikule, võib üksikisik pea murduvad mõned fotod korral. Kasutage neid eksponeerida, kuidas seda tahavad olla oma asutuses. Sa võid tõenäoliselt selle tähistamine pardal kui “firma kultuur” või midagi selle kohta.

Teine võimalik allikas on teie org diagrammi. Juhid või meeskond peab olema mingisugune profiili pilti sa kasutad juhatuse pealkirjaga “Management” või “Organisatsiooniline struktuur”. Pinterest saab kasutada vahendina kogunev infot oma publiku isiksus. Võid proovida seda vaadates oma klientidele profiili ja vormid plaatide nad on saanud. Nende pinboards saab peaaegu esindab nende huve.

Kui kasutate tööriista jälgida, mida kliendid tulid läbi oma veebilehe kaudu tähelepanu, saate jälgida oma käitumist ja ostuharjumused ja määrata vallandab, et ümber igale kliendile müügiks. Siit saate kohandada oma sihtimisstrateegia. Olles elustiil keskendunud web programmi; Pinterest on hea koht näitab firma “iseloomu. Iga edukas tech ettevõte on tuntud oma unikaalse iseloomu. Võtke Google, näiteks; see on tuntud oma pöörase perks ja mängida nagu lähenemine kavandamisel oma kontoris. See “iseloom” aitab inimliku ettevõtte ja Allure fantastiline anne.

Muidugi, Google ei jäta võimalust, et tutvustada kõiki neid perks. See, kuidas nad seda tegid on läbi videod ja blogi postitusi. Kogenud sotsiaalsete võrgustike kasutajate aru, kuidas nuhkima profiilid, mis on põhiliselt mõeldud kull tooteid. Savvy suhtlusvõrgustik kasutajad liiguvad eemale neid erinevaid profiile. Vältida seda lõksu, pakkudes midagi ekstra oma profiili. Seda lisandväärtust toimuma kujul pinboard asustatud tihvtid muud esemed, mis on seotud sinu.

Say, siis on ettevõtte edendamiseks autod; saate luua pinboard mis koosneb sõrmed auto lisandmoodulid teiste kasutajate või veebilehtedel. Jälgi suured nimed Pinterest. Nad on varustaja maitse ja ilu Pinterest. Palju nagu twitter, kui järgida täht ja nad järgivad sind tagasi, järgijaid, et kasutaja oleks tingimata sinagi. “Järgima liider” mentaliteet saabumiseni.

Take pädevust seda järgides ja laiema järgneb kasutajate Pinterest lootuses, et nad hakkavad järgima sulle tagasi. Pärast paindlikkust Pinterest kasutajad pakub võimalust tuleb järgida tagasi, mis võib tähendada suure hulga tuleneb oma järgijaid.