Ülevaade turgude tõhusus Finance Train

Reaalses maailmas, turgude asuvad kuskil vahel tõhus ja ebaefektiivne turg. On mitmeid tegureid, mis mõjutavad efektiivsust turul. Turu mängijatele nagu rahastamine juhid ja analüütikud on alati otsima ebaefektiivsust turul, sest need olemasolevad alternatiivid ecocnomic ostmine ja müümine alternatiive. Tõhus turul ei võimalda püsivat riskiga korrigeeritud tulu ja nõuab passiivne meetod. Passiivne lähenemine laia valikut toimub ja on madala tehingute ja info kulusid.

efektiivse turu varade hinnad otsivad kajastada nõu lihtsalt. See on lõppenud läbi ametitest ja aja nõu assimilatsiooni varahindade tehakse selle mehhanismi kaudu. Kell kohustatud täitma neid tehinguid saab seetõttu kasutada alusena väärtus kaaluda, kuidas lihtsalt ebaefektiivsus ekspluateeritakse ja seetõttu vajalik aeg reguleerimist. See omakorda aitab hinnata efektiivsust turul. Lühikese aja jooksul võtta tegema kaubandus on minimaalne vajalik aeg assimileerida juhtnöörid vara. Uuringud rahvusvahelise kaubanduse turul ja ehitatud aktsiaturud sidunud seekord olla nii madal kui minut.

Kui selle aja aken võimaldab paar kauplejad kasumit teenida minimaalse riskiga turul peetakse ebaefektiivseks. Turu efektiivsus seega saab jälgida ja vaadata üle aja, mitte niisama pilti. Kaaluda selle võtkem puhul, mis tekib siis, kui võlakirja emitendi kuulutab nad ei täida tulemas tähelepanu eest. Seda tehakse enne võlakirjaturu avaneb. Meedia on spekuleerida selle sündmuse. Seda tehti vastavalt järgmisi sündmusi.

Tarnijad oli nõudes maksmine sularahas viimist kehtivatele ettevõtte likviidsust. Emitent oli rangete rahalist sunniga ja ei oleks võimalik teha kavandatav tähelepanu makse. Lõpuks küll ei alternatiivid kapitaliturul, väljaandja oli üritab käibekapitali laenu, mis võimaldaks täita rakenduskavade arveid üheksa kuud ja teha tulemas huvi arveid. Selle põhjal näpunäiteid analüütikud opine et võlakirjaomanikele saavad hästi $ 0. 36 kuni $ 0.

38 dollari nimiväärtus arengus emitendi rikkunud võlakirja.