Lõppsõna Resolutsiooni / Countermotion loomise strateegilise Investeerimispank Brian Lenihan TD, rahandusminister Roinn Airgeadais rahandusameti

Mul on hea meel anda teile võimaluse vastata selle arutelu. Aga enne kui ma teen, ma otsite arutada asetäitja Kenny metsikult vigane nõude täna hommikul, et Iiri pankade avastati, et mõnede € 7 miljardit Kreeka võla. Rekord kokku kokkupuudet kaetud pankade Kreeka riigivõla on tühine – allpool 40000000 €. See tõesti ei ole selles ajaviidet selle majandusele, samuti ei kajasta üsna hästi selles House, et äärmiselt vigane, tõenäoliselt vallatu tegelased nagu seda on visatud umbes ajal suurenenud stressi välisturgudele.

Poliitiline surve valitsused võivad sekkuda laenuandmisotsustuste selliste pangad. Ja tulemus on halvale krediidi püsti hoidma mitte elujõulised asutuste ja seeläbi kaotaks heli VKEde kohta hädasti vaja laenu. Aga kuidas saab selle probleemi lahendamiseks on parandada pankade tervise ja seatud eesmärke, mis tuleb jälgida. Uus State Bank, mis võivad asetäitja Gilmore enda kulul on vaid üksikud kontori sihtkohtadesse üle kogu riigi siiralt olla vähem kasulik kui kumbki meie kaks peamist pangad, mis on tohutu kontorivõrgustikule ja pika ajaloolise mineviku seotuses iiri majanduskliima . Meil on oht uuesti leiutada siin ja segada metafoore, heites suure halvaga meie viimaseid pangandussüsteemi. Aga mind ei veena üldse, et riigi pank aitab sel viisil.

State Bank oleks vaja konkureerida rahandusminister tõsta raha välisturgudel. See oleks ka vaja konkureerida meie praeguse pangasüsteemi raha laenata. Selles ülemaailmne kriis, iga rahvas on püüdnud parandada oma praeguse pankade ja reform reguleerimise parandamiseks antisotsiaalne käitumine, mis sai meile, et kriisi. Ja see tundub mulle palju kindlamal alusel, mille jätkata. Valitsuse pangandus meetod töötab.

See annab majanduslikku süsteemi, mis teenib eesmärgil meie taastumas finantssüsteem. See on kõige tõhusam viis luua ja kaitsta töökohti.